12. 12. Simona

Zítra: Lucie

čec 05 Doposud nekomentováno.

Memoriál Františka Kozlíka - turnaj starých gard ve fotbale

V neděli 5.července se uskuteční XII. ročník fotbalového turnaje "starých gard", Memoriál Františka Kozlíka, za účasti mužstev: Svéradice, Katovice, Hrádku u Sušice a Dlouhé Vsi.

Memoriál F.Kozlíka - XII. ročník.doc

kvě 23 Doposud nekomentováno.

1. SVÉRADICKÁ HELIGÓNKA

Sveradice_2015-nahled.pdf

V sobotu 23. května od 17.00 hodin proběhne v našem kulturním domě zajímavá společenská akce pod názvem 1. SVÉRADICKÁ HELIGÓNKA s následujícím programem:

přehlídka heligónkářů (postupně se představí všichni účinkující)

divácká soutěž

slosování vstupenek

tanec a volná zábava

dub 30 Doposud nekomentováno.
dub 18 Doposud nekomentováno.

Vítání občánků.

V sobotu 18. dubna se od 15.00 hodin v předsálí kulturního domu  uskuteční                       "VÍTÁNÍ NOVÝCH OBČÁNKŮ".  Součástí akce bude vystoupení hudebního tria "Musical Friendship" z Horažďovic a dětí z naší Mateřské školy.

Plakát.pdf

bře 14 Doposud nekomentováno.

Dětský maškarní ples

V Kulturním domě ve Svéradicích, začátek 14.00 hodin.

bře 07 Doposud nekomentováno.

SPORTOVNÍ PLES

V sobotu 7. března se v kulturním domě Svéradice uskuteční tradiční SPORTOVNÍ PLES. K tanci a poslechu bude hrát kapela MELODION. Předtančení zajistí BLATENSKÉ MAŽORETKY.       Začátek je ve 20.00 hodin.                                                                                                                     Příspěvky do tomboly se budou vybírat v den plesu v 9.00 hodin ve vestibulu KD.

úno 21 Doposud nekomentováno.

Beseda "Historie pošumavského pivovarnictví"

V sobotu 21. února od 17.00 hodin se ve vestibulu našeho  kulturního domu uskuteční zajímavá přednáška na téma "Historie pošumavského pivovarnictví", kterou přednese autor knihy Pošumavské pivovary,  pan Mgr. Tomáš Cihlář z Pačejova.

Plakát - beseda o pivovarnictví.pdf

úno 14 Doposud nekomentováno.

STAROČESKÝ MASOPUST

V sobotu 14. února 2015 proběhne  v naší obci tradiční "staročeský maškarní průvod". Průvod masek jako tradičně vyjde ve 13.30 hodin od zadního vchodu kulturního domu, obejde náves a před Obecním úřadem požádá starostu o povolení k zahájení masopustního veselí. Pak budou následovat návštěvy jednotlivých domů a poté závěrečné večerní a noční posezení v místní hospodě.

Masopust 2015.pdf

led 31 Doposud nekomentováno.

HASIČSKÝ BÁL

V sobotu 31. ledna pořádá SDH Svéradice tradiční "Hasičský bál" na kterém k tanci a poslechu bude hrát kapela SAFÍR.

led 01 Doposud nekomentováno.

NOVOROČNÍ POCHOD

Ve čtvrtek 1.1.2015 se uskuteční tradiční NOVOROČNÍ POCHOD, který se půjde po stejné trati jako v posledních letech: Svéradice OÚ - topol - Slatina - Svéradice.                                               Ve Slatině bude připravena na obvyklém místě občerstvovací stanice, kde bude k dispozici teplý čaj, grog, káva a něco "k zakousnutí".

Pozvánka Novoroční pochod.jpg

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.