18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

1 3 Následující

Punkový Velikonoce

Tradiční velikonoční koncert Cely v Habeši!!!

Barvám Neutečeš Strakonice

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Zažij nejbarevnější běh svého života :) Den, kdy se staneš součástí akce plné barev, skvělé nálady, přátelství, rodinné pohody a nezapomenutelných zážitků.Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale především zábava. Děti, teenageři i dospělí, mladí i staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi - zúčastnit se může opravdu každý! Vyraž na trasu dlouhou 5km během či chůzí a #barevnytym Tě v 5 barevných zónách zasype barvami.Máš spoustu možností: Chceš překonat sám sebe a posunout své sportovní limity? Běž!Chceš vypnout od každodenních starostí a všedností? To je přesně akce pro Tebe!Chceš si užít zábavný den spolu s přáteli či rodinou? Pojď do toho!Chceš se setkat s VIP lidmi, youtubery nebo prostě spontánně poznat nové přátele? Běž s nimi a seznam se! Máš na to 5kilometrů #barevnepratelstvi <3 Nuda? Tu zde nehledej! Kromě atraktivní běžecké části Tě čeká i bohatý doprovodný program, včetně tradičního hromadného výhozu barev. Jednoduše, opravdu BARVÁM NEUTEČEŠ!

Punkáci na ostrově vol.8

Tradiční červnový koncert Cely pro Klárku na strakonickém Podskalí!!!

Magick Musick 2021

Podrobné info bude postupně přibývat na kmenovém webu https://www.madmusick.cz/festival/ Sobota 19. 6. 2021, 14:00 - otevřeno pro publikum (předběžný termín) Dosud potvrzení / yet confirmed: 1] ...

Festpival

Hudební festival na strakonickém Podskalí na ostrově vonícím pivem a řekou Otavou!!! Cela pořádá 7. ročník letního festivalu hudby a piva.

1 3 Následující