13. 11. Tibor

Zítra: Sáva

Novější 1 3 5 9 13
pro 21 Doposud nekomentováno.

Vánoční koncert

Tradiční vánoční koncert se uskuteční v sále kulturního domu v sobotu 21. prosince.

Program zahájí v 15.00 hodin svým pásmem básniček, písniček a scének děti z mateřské školy, v 15.30 hodin se můžete těšit na vystoupení Volného sdružení horažďovických zpěváků a muzikantů.

lis 29 Doposud nekomentováno.

Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu na návsi se uskuteční v pátek 29. listopadu v 18.00 hodin.

Poslechneme si adventní písně v podání pěveckého sboru VELKOBOR doplněné o vystoupení dětí z naší mateřské školy.

Doprovodný program probíhá již od 16 hodin v předsálí kulturního domu, kde paní Jitka Janečková představí ukázku výroby adventních a vánočních vazeb spojenou s prodejem hotových výrobků. Děti budou mít opět možnost ozdobit si perníčky.

lis 17 Doposud nekomentováno.

Malá muzika Nauše Pepíka

Pro milovníky dechové hudby je připraveno v kulturním domě posezení s kapelou Pepíka Nauše.

Začátek je v 15.00 hodin.

Předprodej vstupenek na obecním úřadě.

lis 16 Doposud nekomentováno.

BRUTUS

Vystoupení legendární skupiny Brutus.

Kulturní dům Svéradice, začátek ve 20.00 hodin.

lis 15 Doposud nekomentováno.

Dalskabáty, hříšná ves aneb zapomenutý čert

Ochotnické divadlo Bolešiny představí klasickou českou pohádkovou komedii Jana Drdy pro malé i velké diváky v režii Františka Strnada.

Začátek je v 19.00 hodin.

Kulturní dům Svéradice

lis 02 Doposud nekomentováno.

Kuchařská show šéfkuchaře Petra Stupky

Netradiční zabijačkové speciality připraví známý kuchař Petr Stupka v sobotu 2. listopadu od 17.00 hodin v sále kulturního domu ve Svéradicích.

Předprodej vstupenek na obecním úřadě.

KUCHAŘSKÁ SHOW.pdf

zář 21 Doposud nekomentováno.

Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu 21.9.2019

V sobotu 21. září 2019 v 8:00 hodin proběhne v prostoru za obecním úřadem svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu.

čen 20 Doposud nekomentováno.

Plánovaná odstávka elektrické energie 20.6.2019

Informace o plánované odstávce el. energie je uvedena v příloze.

Aktivujte si bezplatné zasílání e-mailů o plánovaných odstávkách a SMS s předpokládanou dobou odstranění nahlášené poruchy na stránkách ČEZ Distribuce.

Odstávka 20.6.2019.pdf

čen 08 Doposud nekomentováno.

Vítání léta - pivní slavnosti

V sobotu 8. června 2019 jste srdečně zváni na akci Vítání léta, která se uskuteční od 14:00 hod ve Svéradicích na návsi. V 15 hodin vystoupí dechová kapela Solovačka, od 19 hodin zazpívá oblíbené hity Waldemara Matušky zpěvák Vladimír "Walda" Nerušil se svojí kapelou Malevil band. Po skončení hlavního programu bude následovat diskotéka Karla Zbírala.

Po celý den můžete ochutnávat piva různých druhů od Čepického minipivovaru, pivovaru Belveder Železná Ruda a pivovaru Klatovské pivo. Připravena bude i tombola o hodnotné ceny.

Bohaté občerstvení bude zajištěno.

kvě 15 Doposud nekomentováno.
Novější 1 3 5 9 13