22. 3. Leona

Zítra: Ivona

Proměny hravé duše 2019

Městská knihovna Klatovy vás zve do galerie knihovny na výstavu Ivy Kučerové Proměny hravé duše 2019. Vernisáž proběhne 4. března v 17 hodin. Výstava potrvá do 30. dubna. Korálky na niti Já a ty to jsou dvě planety já a ty jak korálky na niti dvě lodě na moři i zlomené stěžně v bouři Dva jeleni v oboře a každý má své hoře své hvězdy na dlani i své sny každý jiné hodnoty toť kouzlo modré planety rozpomeň se na to i ty

ŽABÁKOV – JANA VYSKOČILOVÁ

V měsíci březnu Vás přivítá nová výstava. Šité a pletené žabky čekají na návštěvníky v naší čítárně. Přijďte se inspirovat. Výstava je volně přístupná v otevírací době knihovny.

DĚTSKÁ KNIŽNÍ POZNÁVAČKA

V rámci měsíce čtenářů jsme připravili malé luštění i pro dětské čtenáře. Startujeme 18. března. V našem dětském oddělení a na Facebooku se objeví čtrnáct zašifrovaných pohádek. Vaším úkolem je poznat správný název pohádky, vyplnit hrací kartu a do 31. března ji donést či poslat (detske@knih-kt.cz, facebook) do knihovny. Sladká odměna čeká na správné luštitele v dětském oddělení.

Bella a Sebastian 3

Baarova, Kašperské Hory

Putování se sobíkem

Vídeňská 9, Klatovy IV, 33901 Klatovy

Putování se sobíkem

Komenského 29, Strakonice II, 38601 Strakonice

LOVEní

Komenského 29, Strakonice II, 38601 Strakonice

Pašerák

náměstí Kalinovo 580, 38801 Blatná

LOVEní

Vídeňská 9, Klatovy IV, 33901 Klatovy

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.