24. 3. Gabriel

Zítra: Marián

20 let v jezuitské koleji

Výstava k dvaceti letům klatovské knihovny v jezuitské koleji.

Proměny hravé duše 2019

Městská knihovna Klatovy vás zve do galerie knihovny na výstavu Ivy Kučerové Proměny hravé duše 2019. Vernisáž proběhne 4. března v 17 hodin. Výstava potrvá do 30. dubna. Korálky na niti Já a ty to jsou dvě planety já a ty jak korálky na niti dvě lodě na moři i zlomené stěžně v bouři Dva jeleni v oboře a každý má své hoře své hvězdy na dlani i své sny každý jiné hodnoty toť kouzlo modré planety rozpomeň se na to i ty

ŽABÁKOV – JANA VYSKOČILOVÁ

V měsíci březnu Vás přivítá nová výstava. Šité a pletené žabky čekají na návštěvníky v naší čítárně. Přijďte se inspirovat. Výstava je volně přístupná v otevírací době knihovny.

DĚTSKÁ KNIŽNÍ POZNÁVAČKA

V rámci měsíce čtenářů jsme připravili malé luštění i pro dětské čtenáře. Startujeme 18. března. V našem dětském oddělení a na Facebooku se objeví čtrnáct zašifrovaných pohádek. Vaším úkolem je poznat správný název pohádky, vyplnit hrací kartu a do 31. března ji donést či poslat (detske@knih-kt.cz, facebook) do knihovny. Sladká odměna čeká na správné luštitele v dětském oddělení.

Psí veličenstvo

náměstí Kalinovo 580, 38801 Blatná

Sněhová královna v zemi zrcadel

U Kina 375, 38732 Sedlice

Vídeňská 9, Klatovy IV, 33901 Klatovy

Kouzelný park

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.