Vyhledat v textu

6. 7. Mistr Jan Hus

Zítra: Bohuslava

Akce.cz


Předchozí 1

POZNÁVEJTE PŘÍRODU A ZA ODMĚNU PŘIJĎTE DO ZOO

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Dětské oddělení MěK se opět zapojilo do soutěže POZNÁVEJTE PŘÍRODU A ZA ODMĚNU PŘIJĎTE DO ZOO, kterou již pošesté pro dětské čtenáře vyhlašuje Zoologická a botanická zahrada města Plzně společně se Sdružením přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS, z.s. Soutěž trvá do 30. listopadu 2020. Přihlásit se je možné kdykoliv v dětském oddělení knihovny nebo na pobočce ZŠ Tolstého. Podmínky soutěže: - čtenářský průkaz v dětském oddělení nebo na pobočce ZŠ Tolstého (dětský čtenář) - 12 návštěv v dětském oddělení knihovny nebo na pobočce ZŠ Tolstého (při každé návštěvě vypůjčit jednu knihu o přírodě) - celkem přečíst 12 knih o přírodě Každý ze soutěžících, který splní všechny podmínky soutěže, obdrží v březnu 2021 volnou vstupenku do ZOO Plzeň.

Více

Pokáč na Šumavě

Datum konání
Typ

Koncert proběhne v NEZÁMEKu (prostorách bývalého zámku) v DOLEJŠÍM TĚŠOVĚ (Hartmanice u Sušice), který letošním létem zahajuje svoji nenápadnou proměnu ve větší či menší, avšak zcela jistě nepřehlédnutelnou šumavskou kulturní scénu! :) Písničkář POKÁČ patří mezi zjevení české hudební scény. Debutové album 'Vlasy' mu vyneslo ocenění Platinová deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl. Ani v kombinaci s miliony zhlédnutí na youtube mu to však porost hlavy nevrátilo. Jeho druhé album 'Úplně Levej', které již stihlo získat Zlatou desku, to je ovšem zcela jiná písnička. Pokáč vždy úplně levej byl, je a bude a nestydí se za to. Ba dokonce o tom komponuje balady! To se nedá slovy popsat. To se musí zažít!! ;) Support: Pavel Čadek, špička českého cellofolku Kapacita je omezená. Pokud se bude uvolňovat, budeme přiměřeně navyšovat. Ale raději na to nespoléhejte! :) 

Více

Datum konání
Typ

Více

ETEF - ENTER THE ETERNAL FIRE 2020

Datum konání
Typ

WOW ! Wow, tak už i třetí edici vstupenek jste úspěšně rozebrali! To je síla!! Spouštíme čtvrtou edici vstupenek za 640 Kč, objednávejte na našem webu http://etef.cz/vstupenky.html. Z hloubi srdce děkujeme za podporu! Navštivte nový web ETEF.CZ (http://etef.cz/) , kde najdete kompletní informace o kapelách, areálu, předprodeji vstupenek atd. Potvrzené kapely: SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH - http://etef.cz/schirenc-plays-pungent-stench.html BOHEMYST - http://www.etef.cz/bohemyst.html ET MORIEMUR - http://www.etef.cz/et-moriemur.html F.O.B. - http://www.etef.cz/f.o.b.html MATER MONSTIFERA - http://www.etef.cz/mater-monstifera.html NIHILO - http://www.etef.cz/nihilo.html PANYCHIDA - http://www.etef.cz/panychida.html ROOT - http://www.etef.cz/root.html SADIST - http://www.etef.cz/sadist.html SUR AUSTRU - http://www.etef.cz/sur-austru.html SOMNIATE - http://www.etef.cz/somniate.html V.A.R. - http://www.etef.cz/v.a.r.html 1000 BOMBS - http://www.etef.cz/1000bombs.html Postupně doplníme :-)

Více

Datum konání
Typ

Více

ARAKAIN TOUR 2020 support JEREM'I

Datum konání
Typ

Nový termín zrušené akce

Více
Předchozí 1

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.obecsveradice.cz

Registrujte se zde

vizitka kopie[1].jpg

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Návštěvnost stránek

176332

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.