22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

20 let v jezuitské koleji

Výstava k dvaceti letům klatovské knihovny v jezuitské koleji.

Proměny hravé duše 2019

Městská knihovna Klatovy vás zve do galerie knihovny na výstavu Ivy Kučerové Proměny hravé duše 2019. Vernisáž proběhne 4. března v 17 hodin. Výstava potrvá do 30. dubna. Korálky na niti Já a ty to jsou dvě planety já a ty jak korálky na niti dvě lodě na moři i zlomené stěžně v bouři Dva jeleni v oboře a každý má své hoře své hvězdy na dlani i své sny každý jiné hodnoty toť kouzlo modré planety rozpomeň se na to i ty

Boubín

Výstava Boubín vznikla k výročí 160 let ochrany Boubínského pralesa. Ukazuje jeho pestrost a různorodost. Na detailech můžeme vidět i zajímavé rostliny a houby, které v pralese rostou. Autory fotografií jsou Pavel Hubený a Pavla Čížková. Zapůjčila Správa NP Šumava.

Velikonoční pletení z papíru

Zveme vás do čítárny na výstavu velikonočních dekorací, které z papíru upletla Alena Lišková. Výstava je prodejní.

Velké dobrodružství Čtyřlístku

Velké dobrodružství Čtyřlístku

Vídeňská 9, Klatovy IV, 33901 Klatovy

Jak vycvičit draka 3

Mrňouskové 2: Daleko od domova

Komenského 29, Strakonice II, 38601 Strakonice

After: Polibek

Komenského 29, Strakonice II, 38601 Strakonice

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.