21. 5. Monika

Zítra: Emil

20 let v jezuitské koleji

Výstava k dvaceti letům klatovské knihovny v jezuitské koleji.

Boubín

Výstava Boubín vznikla k výročí 160 let ochrany Boubínského pralesa. Ukazuje jeho pestrost a různorodost. Na detailech můžeme vidět i zajímavé rostliny a houby, které v pralese rostou. Autory fotografií jsou Pavel Hubený a Pavla Čížková. Zapůjčila Správa NP Šumava.

Recyklace látek

Zveme vás na květnovou výstavu v čítárně, kde se můžete inspirovat, jak efektivně recyklovat staré látky a oblečení. Tašky, batohy, sáčky na pečivo a další své výrobky vystavuje paní Jaroslava Reitspiesová.

Od tvořílka k umělci

Městská knihovna Klatovy vás zve na výstavu obrazů malířek z bezděkovského kurzu Jany Cardové. Od 3. května do 7. června 2019. Krajiny, portréty, autoportréty, zátiší, figury… Vše je možné, když se přestanete malování bát. Vernisáž výstavy v pátek 3. května v 18 hodin v galerii Městské knihovny Klatovy.

Avengers: Endgame

Komenského 29, Strakonice II, 38601 Strakonice

Daddy Cool

Komenského 29, Strakonice II, 38601 Strakonice

Klimt & Schiele - Erós a Psyché

náměstí Svobody 41, 38701 Volyně

After: Polibek

Vídeňská 9, Klatovy IV, 33901 Klatovy

Trhlina

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.