22. 9. Darina

Zítra: Berta

Barvám Neutečeš Strakonice

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Zažij nejbarevnější běh svého života :) Den, kdy se staneš součástí akce plné barev, skvělé nálady, přátelství, rodinné pohody a nezapomenutelných zážitků.Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale především zábava. Děti, teenageři i dospělí, mladí i staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi - zúčastnit se může opravdu každý! Vyraž na trasu dlouhou 5km během či chůzí a #barevnytym Tě v 5 barevných zónách zasype barvami.Máš spoustu možností: Chceš překonat sám sebe a posunout své sportovní limity? Běž!Chceš vypnout od každodenních starostí a všedností? To je přesně akce pro Tebe!Chceš si užít zábavný den spolu s přáteli či rodinou? Pojď do toho!Chceš se setkat s VIP lidmi, youtubery nebo prostě spontánně poznat nové přátele? Běž s nimi a seznam se! Máš na to 5kilometrů #barevnepratelstvi <3 Nuda? Tu zde nehledej! Kromě atraktivní běžecké části Tě čeká i bohatý doprovodný program, včetně tradičního hromadného výhozu barev. Jednoduše, opravdu BARVÁM NEUTEČEŠ!

detail akce Barvám Neutečeš Strakonice