22. 3. Leona

Zítra: Ivona

Proměny hravé duše 2019

Městská knihovna Klatovy vás zve do galerie knihovny na výstavu Ivy Kučerové Proměny hravé duše 2019. Vernisáž proběhne 4. března v 17 hodin. Výstava potrvá do 30. dubna. Korálky na niti Já a ty to jsou dvě planety já a ty jak korálky na niti dvě lodě na moři i zlomené stěžně v bouři Dva jeleni v oboře a každý má své hoře své hvězdy na dlani i své sny každý jiné hodnoty toť kouzlo modré planety rozpomeň se na to i ty

Boubín

Výstava Boubín vznikla k výročí 160 let ochrany Boubínského pralesa. Ukazuje jeho pestrost a různorodost. Na detailech můžeme vidět i zajímavé rostliny a houby, které v pralese rostou. Autory fotografií jsou Pavel Hubený a Pavla Čížková. Zapůjčila Správa NP Šumava.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.