21. 5. Monika

Zítra: Emil

20 let v jezuitské koleji

Výstava k dvaceti letům klatovské knihovny v jezuitské koleji.

Boubín

Výstava Boubín vznikla k výročí 160 let ochrany Boubínského pralesa. Ukazuje jeho pestrost a různorodost. Na detailech můžeme vidět i zajímavé rostliny a houby, které v pralese rostou. Autory fotografií jsou Pavel Hubený a Pavla Čížková. Zapůjčila Správa NP Šumava.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.